Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 200 SEK
BÅTMODELL, 1900-talets andra hälft, yacht, bemålat trä, höjd ca 15, längd ca 40 cm
Slitage, renoverad
735393
2020-04-12
Gör en kostnadsfri värdering här