Modellbåt

Modellbåt
Modellbåt
Modellbåt
Modellbåt
Modellbåt
Modellbåt
Modellbåt
Modellbåt
Modellbåt
Modellbåt
Modellbåt
Modellbåt
Modellbåt
Modellbåt

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BÅTMODELL, 1900-talets andra hälft, yacht, bemålat trä, höjd ca 15, längd ca 40 cm

Slitage, renoverad

735393

2020-04-12