Klubbat för:
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
ORIENTMATTA, Gabbeh, antik, motiv med fåglar och blommor, ca 205 x 136 cm
Lagningar, hål, ställvis slitage
735430
2020-03-08
Gör en kostnadsfri värdering här