Antik orientmatta Gabbeh

Antik orientmatta Gabbeh
Antik orientmatta Gabbeh
Antik orientmatta Gabbeh
Antik orientmatta Gabbeh
Antik orientmatta Gabbeh
Antik orientmatta Gabbeh
Antik orientmatta Gabbeh
Antik orientmatta Gabbeh
Antik orientmatta Gabbeh
Antik orientmatta Gabbeh
Antik orientmatta Gabbeh
Antik orientmatta Gabbeh
Antik orientmatta Gabbeh
Antik orientmatta Gabbeh
Antik orientmatta Gabbeh
Antik orientmatta Gabbeh
Antik orientmatta Gabbeh
Antik orientmatta Gabbeh

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

ORIENTMATTA, Gabbeh, antik, motiv med fåglar och blommor, ca 205 x 136 cm

Lagningar, hål, ställvis slitage

735430

2020-03-08