Resegrammofon
Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
RESEGRAMMOFON, ""Excelda", 1910/20-tal, mörkgrönmålad metallåda med läderhandtag, made in Switzerland, stift i ask medföljer, ca 28x12, djup 5,5 cm
Bruks- och åldersrelaterad slitage, SAV garanterar ej funktionen, handtag samt låda med slitage och bräckligt
735435
2020-02-17