Resegrammofon

Resegrammofon
Resegrammofon
Resegrammofon
Resegrammofon
Resegrammofon
Resegrammofon

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RESEGRAMMOFON, ""Excelda", 1910/20-tal, mörkgrönmålad metallåda med läderhandtag, made in Switzerland, stift i ask medföljer, ca 28x12, djup 5,5 cm

Bruks- och åldersrelaterad slitage, SAV garanterar ej funktionen, handtag samt låda med slitage och bräckligt

735435

2020-02-17