Breitling Chronoslide tidtagarur

Klubbat för:

240 EUR

200 EUR

BREITLING Chronoslide, tidtagarur, diameter 60 mm, caliber 320, boettnr 1192060, 1960/70-tal.

Bruksslitage.

735451

2020-04-19