Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BORD samt STOLAR, 7 dlr, 1960/70-tal, bestående av 1 matbord samt 6 stolar, bordsskiva med teakfanér, underede i svärtat trä, stolar i mörkbetsat trä, ryggbricka i teak, textilklädsel, höjd på bord ca 74, 105x105,, sitthöjd på stolar ca 45 cm

Bruksslitage

735461

2020-02-17