Marx Toys leksaksmotor

Marx Toys leksaksmotor
Marx Toys leksaksmotor
Marx Toys leksaksmotor
Marx Toys leksaksmotor
Marx Toys leksaksmotor
Marx Toys leksaksmotor
Marx Toys leksaksmotor
Marx Toys leksaksmotor

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MARX TOYS, "Za-Zooom, The sound of power" leksaksmotor för cykel, 1960-tal, plast samt metallfäste, batteridriven, i originalkartong

Ej funktionstestad, Sav garanterar ej funktionen, låda med slitage

735466

2020-02-17