Erik Olson

Erik Olson
Erik Olson

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ERIK OLSON (1901-1986): Komposition med figurer, signerad och daterad Erik Olson 1962, numrerad 296/300, ca 50x35 cm

Ej examinerad ur ram

735472

2020-02-23