Armring bijouterier

Armring bijouterier
Armring bijouterier
Armring bijouterier
Armring bijouterier
Armring bijouterier
Armring bijouterier
Armring bijouterier
Armring bijouterier
Armring bijouterier
Armring bijouterier
Armring bijouterier
Armring bijouterier
Armring bijouterier
Armring bijouterier
Armring bijouterier
Armring bijouterier

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

6 000 SEK

ARMRING, 14 k guld, fasettslipade granater, innerdiameter 5,5 cm, vikt ca 25 g, FICKKNIV, med pärlemorskaft, blad i sterlingsilver, England, BIJOUTERIER, hänge, broscher, örhängen, mm, delvis silver, bl a med koraller

Armring med omfattande skador, lagningar och tennlödningar, bucklor, dekordel saknas, säkerhetskedja i 18 k guld, koraller saknas

735474

2020-02-17