Tandläkarskåp

Tandläkarskåp
Tandläkarskåp
Tandläkarskåp
Tandläkarskåp
Tandläkarskåp
Tandläkarskåp
Tandläkarskåp
Tandläkarskåp
Tandläkarskåp
Tandläkarskåp
Tandläkarskåp
Tandläkarskåp
Tandläkarskåp
Tandläkarskåp

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

TANDLÄKARSKÅP, samtida, grönlackerat trä, lister i stål, fasettslipat glas, hyllplan samt lådbottnar i glas, höjd 166, 81x40 cm

Repor, flertalet lådbottnar med sprickor/skador

735481

2020-02-10