Sekretär gustaviansk stil

Sekretär gustaviansk stil
Sekretär gustaviansk stil
Sekretär gustaviansk stil
Sekretär gustaviansk stil
Sekretär gustaviansk stil
Sekretär gustaviansk stil
Sekretär gustaviansk stil
Sekretär gustaviansk stil
Sekretär gustaviansk stil
Sekretär gustaviansk stil

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SNEDKLAFFSEKRETÄR, gustaviansk stil, 1900-talets första hälft, fanerad i mahogny, uppsats invändig med 4 lådor, låda i sargen, beslag i mässing, höjd 101, 90x44 cm

Bruks- och åldersrelaterad slitage, repor, fläckar, torrsprickor

735482

2020-02-17