Dosa guld Frankrike
Klubbat för:
14 000 SEK
Utropspris
18 000 SEK
DOSA, 18 k guld, Paris 1830/40-tal, guillocherad, graverad och delvis vitemaljerad dekor i form av blomsterkrans samt soluppgång, diameter ca 4,5 cm, vikt ca 33,7 g
Obetydligt slitage
735483
2020-02-16