Dosa guld Frankrike

Dosa guld Frankrike
Dosa guld Frankrike
Dosa guld Frankrike
Dosa guld Frankrike
Dosa guld Frankrike
Dosa guld Frankrike
Dosa guld Frankrike
Dosa guld Frankrike
Dosa guld Frankrike
Dosa guld Frankrike
Dosa guld Frankrike
Dosa guld Frankrike

Klubbat för:

14 000 SEK

Utropspris

18 000 SEK

DOSA, 18 k guld, Paris 1830/40-tal, guillocherad, graverad och delvis vitemaljerad dekor i form av blomsterkrans samt soluppgång, diameter ca 4,5 cm, vikt ca 33,7 g

Obetydligt slitage

735483

2020-02-16