Matbord med glasskiva

Matbord med glasskiva
Matbord med glasskiva
Matbord med glasskiva
Matbord med glasskiva
Matbord med glasskiva
Matbord med glasskiva

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MATBORD, 1980/90-tal, benställning av gulmetall, rökfärgad glasskiva, höjd 73, 180x90 cm

Bruksslitage, smärre repor

735501

2020-02-17