Tanka Tibet

Tanka Tibet
Tanka Tibet
Tanka Tibet
Tanka Tibet

Klubbat för:

1 600 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

TANKA, Tibet, 17/1800-tal, motiv av gudom, ca 69x42 cm

Kuntoraportti

Uppfordrad på papp, beskuren, skador

735508

Päivämäärä:

2020-02-15