Tanka Tibet
Klubbat för:
1 600 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
TANKA, Tibet, 17/1800-tal, motiv av gudom, ca 69x42 cm
Kuntoraportti
Uppfordrad på papp, beskuren, skador
735508
Päivämäärä:
2020-02-15