Klubbat för:
2 000 SEK
3 000 SEK
MADELEINE PYK (född 1934): ´´Till hälften nunna om fågel promenad till byn´´, signerad och daterad M Pyk Paris 1973, blandteknik på papper, bildmått ca 16x20 cm
735517
2020-02-10