Madeleine Pyk blandteknik
2020-02-10
735518
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
MADELEINE PYK (född 1934): ´´Över öknen´´, signerad och daterad M Pyk, Paris 1973, blandteknik på papper, bildmått ca 18x17 cm