Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SERVERINGSVAGN, vitlackerad perforerad metall, 3 våningar med lösa brickor, flaskställ, detaljer i mässing, gummihjul,omkring 1900-talets mitt, höjd ca 83 cm, 72 x 50 cm
Bruksslitage
735519
2020-02-10
Gör en kostnadsfri värdering här