Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SKRIVBORD, tidigt 1900-tal, nyckel finns, betsad ek, höjd ca 77 samt 119x59 cm
Fläckar, slitage
735622
2020-02-17
Gör en kostnadsfri värdering här