Skrivbord

Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKRIVBORD, tidigt 1900-tal, nyckel finns, betsad ek, höjd ca 77 samt 119x59 cm

Fläckar, slitage

735622

2020-02-17