Spegel och konsolbord Slutarps möbelindustri

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPEGEL med KONSOLBORD, Slutarps möbelindustri, 1960/70-tal, jakaranda, målad spegel, luckor och ben, bordets höjd 48, längd 80x32, spegel höjd 104x52 cm, Citesintyg medföljer (Nummer 50015-17)

Smärre slitage, Citesintyg medföljer

735624

2020-02-10