Almir da Silva Mavignier färgseriegrafi

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

ALMIR DA SILVA MAVIGNIER (Född 1925): Färgserigrafi, "Composition cinétique", signerad och numrerad 18/25, bladmått c:a 174x88 cm

Ej examinerad ur ram

735625

2020-02-10