Strösockerskål silver

Strösockerskål silver
Strösockerskål silver
Strösockerskål silver
Strösockerskål silver
Strösockerskål silver
Strösockerskål silver
Strösockerskål silver
Strösockerskål silver
Strösockerskål silver
Strösockerskål silver
Strösockerskål silver
Strösockerskål silver
Strösockerskål silver
Strösockerskål silver
Strösockerskål silver
Strösockerskål silver

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

STRÖSOCKERSKÅL med lock, silver, hamrad dekor, båtformad, uppsvängda hänklar i form av ormar, rektangulär, fotplatta med genombruten 0-dekor, på 4 kulfötter, lockknopp i form av blomma, liv med medaljonger, lock med skedurtag, Tyskland 1800-tal, svenska importstämplar, höjd 18, längd 21 cm, vikt 401 g

735632

2020-02-10