Gräddkanna silver

Gräddkanna silver
Gräddkanna silver
Gräddkanna silver
Gräddkanna silver
Gräddkanna silver
Gräddkanna silver
Gräddkanna silver
Gräddkanna silver
Gräddkanna silver
Gräddkanna silver
Gräddkanna silver
Gräddkanna silver

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 200 SEK

FRIEDRICH PETSCHLER, gräddkanna, silver, invändigt förgylld, bukigt liv, på kulfötter, uppsvängd hänkel, Göteborg 1815, höjd 11 cm, vikt 141 g

Bucklor och lagning

735634

2020-02-10