Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 200 SEK
FRIEDRICH PETSCHLER, gräddkanna, silver, invändigt förgylld, bukigt liv, på kulfötter, uppsvängd hänkel, Göteborg 1815, höjd 11 cm, vikt 141 g
Bucklor och lagning
735634
2020-02-10
Gör en kostnadsfri värdering här