Såssnipor silver

Såssnipor silver
Såssnipor silver
Såssnipor silver
Såssnipor silver
Såssnipor silver
Såssnipor silver
Såssnipor silver
Såssnipor silver

Klubbat för:

2 000 SEK

2 500 SEK

SÅSSNIPOR, 2 st., snarlika, silver, rokokostil, 1900-tal, spår av invändig förgyllning, pärlstavsdekor, 4 fötter i form av rocailler, handtag med blomdekor, svenska importstämplar, höjd 11, längd 18 cm, vikt ca 571 g

735640

2020-02-10