Såssnipor silver
Klubbat för:
2 000 SEK
2 500 SEK
SÅSSNIPOR, 2 st., snarlika, silver, rokokostil, 1900-tal, spår av invändig förgyllning, pärlstavsdekor, 4 fötter i form av rocailler, handtag med blomdekor, svenska importstämplar, höjd 11, längd 18 cm, vikt ca 571 g
735640
2020-02-10