Smörkannor silver

Smörkannor silver
Smörkannor silver
Smörkannor silver
Smörkannor silver
Smörkannor silver
Smörkannor silver
Smörkannor silver
Smörkannor silver
Smörkannor silver
Smörkannor silver
Smörkannor silver
Smörkannor silver

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SMÖRKANNOR, 2 st, silver, snarlika, en slät den andra handhamrad dekor, invändigt förgyllda, med trä resp. benhandtag, stämplade ESK Göteborg 1919-20, höjd 5,5 cm

En undersida med gravyr, benhandtag med spricka

735642

2020-02-10