Såskanna silver Joachim Flodin
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
1 800 SEK
JOACHIM FLODIN, såskanna på fot, silver, kupa uppburen av en psykopomp, uppsvängd hänkel, dekor med lejonmaskaroner, invändigt förgylld, stämplad Stockholm 1814, höjd med hänkel 16 cm, vikt 193 g
Något sned
735643
2020-02-10