Sockerskålar silver

Sockerskålar silver
Sockerskålar silver
Sockerskålar silver
Sockerskålar silver
Sockerskålar silver
Sockerskålar silver
Sockerskålar silver
Sockerskålar silver
Sockerskålar silver
Sockerskålar silver
Sockerskålar silver
Sockerskålar silver

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SOCKERSKÅLAR på fötter, 1 par, silver, hänklar och ströare liknande fabeldjur, lockknoppar i form av bladdekor, invändigt förgyllda, stämplade GAB 1912, höjd 16, totalvikt 928 g

735646

2020-02-10