Serveringsfat sterlingsilver

Serveringsfat sterlingsilver
Serveringsfat sterlingsilver
Serveringsfat sterlingsilver
Serveringsfat sterlingsilver
Serveringsfat sterlingsilver
Serveringsfat sterlingsilver
Serveringsfat sterlingsilver
Serveringsfat sterlingsilver

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SERVERINGSFAT, sterlingsilver, Georg III, stämplad Peter, Ann & William Bateman London 1799, längd 26x10 cm, vikt 156 g

Med gravyr, slitage

735660

2020-02-10