Gräddkanna silver Köpenhamn

Gräddkanna silver Köpenhamn
Gräddkanna silver Köpenhamn
Gräddkanna silver Köpenhamn
Gräddkanna silver Köpenhamn
Gräddkanna silver Köpenhamn
Gräddkanna silver Köpenhamn
Gräddkanna silver Köpenhamn
Gräddkanna silver Köpenhamn
Gräddkanna silver Köpenhamn
Gräddkanna silver Köpenhamn

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 200 SEK

GRÄDDKANNA, silver, Frederik VI, empire, blad och roccailledekor, stämplad IM, probör Christian Olsen Möller, Köpenhamn 1833, höjd 15 cm, vikt 173 g

Mindre bucklor, ngt skev fot

735661

2020-02-10