Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SNIPOR, 2 st, invändigt med spår av förgyllning, på 3 tassar, varav en stämplad C. Hoff Helsingborg1939, svenska importstämplar, längd ca 6-8 cm, total vikt ca 350 g
735666
2020-02-10
Gör en kostnadsfri värdering här