Snipor silver

Snipor silver
Snipor silver
Snipor silver
Snipor silver
Snipor silver
Snipor silver
Snipor silver
Snipor silver
Snipor silver
Snipor silver
Snipor silver
Snipor silver

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SNIPOR, 2 st, invändigt med spår av förgyllning, på 3 tassar, varav en stämplad C. Hoff Helsingborg1939, svenska importstämplar, längd ca 6-8 cm, total vikt ca 350 g

735666

2020-02-10