Ryszard Pasikowski

Ryszard Pasikowski
Ryszard Pasikowski
Ryszard Pasikowski
Ryszard Pasikowski
Ryszard Pasikowski
Ryszard Pasikowski

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RYSZARD PASIKOWSKI, (f. 1952), olja på duk, komposition, signerad, 73x60 cm

735682

2020-02-12