Alf Wallander kaffeservis jugend
Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ALF WALLANDER, kaffeservis, 6 dlr, sekelskifte 1900, jugend, porslin, Rörstrand, bestående av: 4 kaffekoppar med fat, kaffekanna med lock(höjd ca 22), sockerskål med lock
Slitage, kanna med delvis avvikande dekor, kannans lock med mindre nagg
735688
2020-02-11