Klubbat för:
50 EUR
Utropspris
200 EUR
GOLVLAMPA, tillverkare Valinte, 1900-talets mitt, två ljusarmar med, detaljer i mässing, justerbara ljuspunkter, höjd ca 135 cm.
Slitage, senare skärmar, ej funktionstestad.
735689
2020-02-12
Gör en kostnadsfri värdering här