Golvlampa Valinte

Golvlampa Valinte
Golvlampa Valinte
Golvlampa Valinte
Golvlampa Valinte
Golvlampa Valinte
Golvlampa Valinte

Klubbat för:

50 EUR

Utropspris

200 EUR

GOLVLAMPA, tillverkare Valinte, 1900-talets mitt, två ljusarmar med, detaljer i mässing, justerbara ljuspunkter, höjd ca 135 cm.

Slitage, senare skärmar, ej funktionstestad.

735689

2020-02-12