Klubbat för:
9 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SALVADOR DALI, (Spanien 1904-1989): ur Andersen´s Fairy-Tales, 1966, signerad Dali, 13/75, färglitografi, ca 50x39,5 cm
735690
2020-02-11
Gör en kostnadsfri värdering här