Enrico Baj färgetsningar

Enrico Baj färgetsningar
Enrico Baj färgetsningar
Enrico Baj färgetsningar
Enrico Baj färgetsningar
Enrico Baj färgetsningar
Enrico Baj färgetsningar
Enrico Baj färgetsningar
Enrico Baj färgetsningar

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ENRICO BAJ (1924-2003): (2) Figurkompositioner, signerade Baj, respektive 34/70, färgetsning, ca 39x29,5 respektive ca 37x29 cm

735692

2020-02-11