Inge Schiöler litografi

Inge Schiöler litografi
Inge Schiöler litografi
Inge Schiöler litografi
Inge Schiöler litografi

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

INGE SCHIÖLER (1908-1971): Skogsvy, signerad och daterad Inge Schiöler 1969, numrerad 180/360 , färglitografi, motivmått ca 39x32 cm

735694

2020-02-11