Leonor Fini färglitografi

Leonor Fini färglitografi
Leonor Fini färglitografi
Leonor Fini färglitografi
Leonor Fini färglitografi

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LEONOR FINI (1908-1996): Kvinna, signerad Leonor Fini, 54/100, färglitografi, ca 35,5x27 cm

735696

2020-02-11