Leonor Fini färglitografier

Leonor Fini färglitografier
Leonor Fini färglitografier
Leonor Fini färglitografier
Leonor Fini färglitografier
Leonor Fini färglitografier
Leonor Fini färglitografier
Leonor Fini färglitografier
Leonor Fini färglitografier
Leonor Fini färglitografier
Leonor Fini färglitografier

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LEONOR FINI (1908-1996):(9), Motiv med katter, signerad Leonor Fini, bl a EA respektive numrerade, färglitografi, bildmått ca 25x17,5 cm

735701

2020-02-11