Anne Nilsson skål Celeste

Anne Nilsson skål Celeste
Anne Nilsson skål Celeste
Anne Nilsson skål Celeste
Anne Nilsson skål Celeste
Anne Nilsson skål Celeste
Anne Nilsson skål Celeste

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ANNE NILSSON (född 1953), "Celeste", skål, glas, Orrefors, 1990-tal, lodräta dekorfält i guld, signerad AN. KZ, höjd ca 20, diameter ca 34 cm

735723

2020-02-11