Philip von Schantz litografi

Philip von Schantz litografi
Philip von Schantz litografi
Philip von Schantz litografi
Philip von Schantz litografi

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PHILIP VON SCHANTZ (1928-1998), "Stockholm Open 1985", signerad P v Schantz, färglitografi, bildstorlek ca 58x45 cm

Ett par skador i kanter

735727

2020-02-11