Rune Söderqvist

Rune Söderqvist
Rune Söderqvist
Rune Söderqvist
Rune Söderqvist
Rune Söderqvist
Rune Söderqvist

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RUNE SÖDERQVIST (1935-2014): "Dag utan sol", signerad Rune Söderqvist, olja på pannå, 60x73 cm

735731

2020-02-11