Roland Svensson blyertsteckning

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): Man på parkbänk, signerad och daterad Roland Paris -37, blyerts, med dedikation, bildyta ca 20,5x10 cm

735733

2020-02-11