Bo Swenson

Bo Swenson
Bo Swenson
Bo Swenson
Bo Swenson

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BO SWENSON (född 1932): Komposition, signerad Bo Swenson, 116/195, färglitografi, 73x54 cm

735734

2020-02-11