Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 200 SEK
CG RÅSTRÖM, (18) bricka samt 17 st. glasunderlägg, nysilver, Stockholm, kant med dekor av vågband, brickans mått ca 40x28, diameter underlägg ca 8,5 cm
Bruksslitage, smärre repor
735740
2020-02-17
Gör en kostnadsfri värdering här