Bricka samt glasunderlägg nysilver CG Råström

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 200 SEK

CG RÅSTRÖM, (18) bricka samt 17 st. glasunderlägg, nysilver, Stockholm, kant med dekor av vågband, brickans mått ca 40x28, diameter underlägg ca 8,5 cm

Bruksslitage, smärre repor

735740

2020-02-17