Hatthylla Bolin
Klubbat för:
750 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
GUNNAR BOLIN, hatthylla, "Nostalgi", 1900-talets mitt, funkis, aluminium, montage med 3 hatthållare i trä, formgiven 1937, längd ca 133cm
Kuntoraportti
Bruksslitage, repor
735749
Päivämäärä:
2020-02-17