Hatthylla Bolin

Hatthylla Bolin
Hatthylla Bolin
Hatthylla Bolin
Hatthylla Bolin
Hatthylla Bolin
Hatthylla Bolin

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 200 SEK

GUNNAR BOLIN, hatthylla, "Nostalgi", 1900-talets mitt, funkis, aluminium, montage med 2 hatthållare i trä, formgiven 1937, längd ca 85 cm

Bruksslitage, repor

735753

2020-02-17