Oidentifierad konstnär oljemålningar

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (17/1800-tal): 2 st, sakrala motiv, träskurna, diameter ca 33 cm

Krackeleringar, skador/borfall

735758

2020-02-11