Ivan Ivarson akvarell
Klubbat för:
8 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
IVAN IVARSON (1900-1939): Självporträtt, akvarell, monogramsignerad, a térgo med etiketter varav: Konstakademie, utställd Ivan Ivarssons Minnesuställning 1946, samt etikett Charles Nilssons samling katalog nr 57, ca 22,5x15,5 cm
735777
2020-02-11