Spegel samt konsolbord

Spegel samt konsolbord
Spegel samt konsolbord
Spegel samt konsolbord
Spegel samt konsolbord
Spegel samt konsolbord
Spegel samt konsolbord

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SPEGEL samt KONSOLBORD, omkring 1900-talets mitt, konsol med försiktigt böjda ben, höjd ca 62 med stenskiva, spegel med höjd 132 x 48 cm

Smärre slitage

735782

2020-02-16