Edition Luxe Garnityr 3 delar antikt

Klubbat för:

4 400 SEK

6 000 SEK

GARNITYR, 3 delar, antikt, bestående av collier, armband och örhängen på skruv, förgyllt silver, fasettslipade ametister och fröpärlor, längd collier ca 43 cm, längd armbans ca 20 cm, höjd örhänge ca 25 mm, vikt ca 41.2 g

Broscher 2 st, förgyllda, med ametsister medföljer

Åldersrelaterat slitage. Medföljande broscher ej med fröpärlor.

735796

2020-03-29